Linč a kochky

23. července 2010 v 22:08 | Michael |  Ze života Linche
Zpráva o soužití koček a chodského psa ve věku 13 týdnů. Chodský pes je v třinácti týdnech věku hravý, ale jeho 11kg ve srovnání s 3,5kg kocoura není úplně fér. Linch dorážel, štěkal a kočky chrčely. Pořád jsme jim do jejich sporů kecali, ale nakonec si to v pár nehlídaných okamžicích vyříkali. Vítěz je možná trochu překvapivý - kočky.


Rychlé reflexy kocoura poznával Linch většinou na své zadnici, když prchala z obýváku do předsíně. Netrpěla moc, kocour (Mafius) má pravidelnou pečlivou manikúru. Sotva doběhli do předsíně v pořadí pes - kočka, přibíhali k nám zase v obráceném pořadí ... nedával si pokoj :) Kočky vytvořily takový malý gang. Když Linch překvapil kočku v koupelně a ona zamňoukala nebo zasyčela, čekal na něj v obýváku kocour aby mu dal do nosu... Když se Linch s kocourem honili pod postelí a kocour chrčel, byla na něj protivná i kočka... snad to nezní, že byl šikanovaný - ve skutečnosti to byly projevy spíš humorné :)

Dnes se ještě pořád provokují, ale je to 100 a 1.

Jeden postřeh pro všechny - kočky jsou v klidu dokud se k nim blíží čumák, uslintaný jazyk, vyceněné zuby. Štěkot je znervózní, ale impulsem aby začaly jednat je neškodná a nemotorná Linchova packa v akci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyDariel LadyDariel | E-mail | Web | 23. července 2010 v 22:13 | Reagovat

ten pes je komik :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama